PokerStrategy quiz answers

In jos

PokerStrategy quiz answers

Mesaj  Admin la data de Mar Mai 24, 2011 9:22 am

PokerStrategy quiz answers , pass the poker quiz and build your bankroll.

Sfaturi pentru jocul de poker No-Limit Hold'em:

Câteva sfaturi bune:

1 Ar putea fi profitabile pentru limitele minime în cazul în care 2 centi pe blind-ul mare (big blind), am început cel mai mare buy-in-uri (5 dolari), începător nici o limită de mese.

2.REGLAREA camera de poker din filtru (filtru) arată că numai tabelele pentru drum liber (locuri libere)

3. Am vedea flop-ul de cea mai înaltă rată posibil să fie de cel puţin 50 la sută.

4. Te superi dacă iniţial doar 4 sau 5-en-en asztalnál.Ha stai pe flop în cel mai scurt timp te uiti la o rată ridicată de hamuri şi mai mult.

5.Carti cu care joc :
Cu aceste carduri poţi să te joci preferat atunci când unele adversarii din oală trebuie să fie depăşite (de jucatori a adus în bani):
AK, AQ, AJ, AT, KQ, KJ
Acest lucru poate fi realizat la o creştere mare (de 4-5 ori big blind) sunt strămutate cu majoritate.

6.The paginile următoare va da doar că joc doar pentru a sta, deoarece mai mulţi jucători pot câştiga împotriva lor, dar, din păcate, de cele mai multe flop-ul trebuie să drop-le:
99, 88, 77, 66, 55, 44, 33, 22
KT, QJ, QT, JT
A9s, A8s, A7S, A6s, A5s, A4S, A3s, A2s
KTS, K9s, K8s, K7s, K6s, K5s, K4s, K3s, K2s
QJs, QTS, Q9s, Q8s, STC, J9s, J8s, T9s, T8s, 98s, 97s, 87s, 86s, 76s, 75s, 65 de ani, 64s, 54s, 53S, 43S
(mici şi înseamnă că acelaşi dale de culoare).

7.combinati, mulţi oponenţi sunt puţine şi pot fi obţinute de la:
AA, KK, QQ, JJ, TT
AKs, AQS, Ajs, ​​ATS, KQs, KJS
Dacă aţi primit de carduri nu sunt incluse printre acestea, ea trebuie să fie aruncate ca arde mâinile.
Desigur, poziţia big blind pentru a câştiga încă o alta trupa, dar du-te uşor asupra lor poate fi tratată ca o tarta mare în cele din urmă.

8.The bankroll de management: limitele doar un joc în care există pentru 20-30 bani buy-corespunzătoare
Experienţa mea este că acest lucru este mai importanta regula!

Admin
Admin

Data de înscriere : 24/05/2011

Vezi profilul utilizatorului http://onlinepoker.wikiforum.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum